Ana limanlarda, varış limanlarında ve aktarma işlemlerinde denetim operasyonların izlenmesi, malların doğru ve güvenli bir şekilde taşınmasını, istiflenmesini ve depolanmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu, ağır ve hacimli yükler için bağlama hesaplaması ve kaynak muayeneleri gibi belirli işlemleri içerir.

AKINMARINE, yükleme, istifleme, bağlama, bakım ve boşaltmayı içeren, taşıma amacına yönelik bir gemiye yükün güvenli ve ekonomik bir şekilde yüklenmesi ile ilgili olarak, duruma göre etkin ve uygun tavsiyelerde bulunur, gerektiğinde yukarıda belirtilen hususları tavsiye eder ve gemideki yükleme durumuyla ilgili bir sörvey raporu yayınlar.

AKIN MARINE, sevkiyat öncesi muayene denetimlerini yapmak için ISO 17020 standardı kapsamında akredite edilmiştir. Bu denetimler, ürünlerinizin sevkiyat öncesi kalitesini ve özelliklerini doğrulamamızı sağlar. Bu, müşterilerimizin hasarlı ürün alma riskini azaltmalarına yardımcı olur, sorunların erken tespitini teşvik eder, müşterilerimize zamandan ve paradan tasarruf sağlar.